MIKULÁŠ PRO ŽANETKU | 2019

V pořadí již třetí akce s názvem „Mikuláš pro Žanetku“. Poprvé se středoškoláci sešli 5. 12. 2017 v jedné skupince. V loňském roce v tentýž den vyrazily do terénu již dvě skupiny a letošní rok byl opět s posunem o krok dále. Podařilo se sehnat dvanáct středoškoláků z Kolína okolí, kteří se zapojili do této krásné charitativní akce a vytvořili tak tři skupiny.

Celkem letos navštívili Mikulášové se svými anděli a čerty 33 rodin, které dohromady čítaly 64 dětí. V konečném součtu, i s besídkou v Restauraci Jiskra (pro fotbalisty kategorie U9) a besídkou pro kolínské florbalisty, se vytěžilo nádherných 18.020 Kč!

„Chtěl bych poděkovat všem, kteří se na akci jakýmkoli způsobem podíleli. Zejména pak kamarádům, kteří do této akce se mnou šli. Zejména tedy děkuji svým Mikulášům (Čarnogurský, Mlynář), andělům (Jírovská, Krupková, Kozelková), čerticím (Šotolová, Kvapilová, Raková) a čertům (Schneider, Groh, Suchý). Poděkování ale patří také rodičům, kteří v nás vložili svou důvěru! Byla to fantastická akce, DĚKUJEME!“ Uvedl organizátor akce Tomáš Šulc.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *